HİZMETLERİMİZ

Elektrik Sigorta Arızaları

Elektrik sigortası sorunları çoğu zaman elektrikle çalışan eşyalarımıza zarar verebilecek duruma gelebilir. Düşük gerilim veya yüksek gerilim nedeniyle sigortalar atabilir. Ayrıca, eski sigortalar zamanla yıpranabilir ve sorunlara yol açabilir.

Elektrik Tesisatı Bakım & Yenileme

Elektrik tesisatları genellikle göz ardı edilir. Ancak yetkisiz müdahaleler nedeniyle istenmeyen kazalara yol açabilecek bir risk taşır. Bir elektrik tesisatında sorun varsa, en iyi yaklaşım, bu konuda yetkili ve uzman kişilerden yardım almak olacaktır.

Elektrik Arıza Servisi

Elektrik arızası durumunda, uzman bir elektrik arıza servisi ile iletişime geçmek son derece önemlidir. Elektrik arıza servisi, elektrik sistemini inceleyerek sorunları teşhis eder, arızaları giderir ve elektrik sisteminin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Telefon Santral Kurulumu

Telefon santrallerinin kurulumları tarafımızdan profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Uzman personelimiz, gerekli ekipmanlarla evinize veya ofisinize kurulum işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayacaktır. İlkem Elektrik olarak Karel santral kurulumu, Multitek santral kurulumu, Telesis santral kurulumu ve daha fazlası gibi hizmetleri sunmaktayız.

Tadilat Ve Dekorasyon

Elektrik Tadilat Ev ve ofislerinizde elektrik tesisatı sorunlarının çözümü ve inşaat projelerinizin elektrik tesisatı kurulumu için malzeme temininden uygulamasına kadar tüm etaplarda hizmet veriyoruz.

Elektrik Panoları

Elektrik dağıtım panosu, bakım noktasında özen istemektedir. Gösterilen bu özen insan yaşamının güvenliği bakımından önemlidir. Bakımı yapılan panolar iş güvenliği ve işçi sağlığına büyük katkıda bulunur. İnsana dair çalışma ve yaşam ortamlarında konfor sağlamaktadır. Tesis içerisinde yer alan ekipmanların düzenli...